ag-logo

Anadolu Grubu’nun köklü geçmişi ve kurumsal duruşunu arkamıza alarak yola çıktığımız 2011 yılından beri insanın gerçek ihtiyaçlarına odaklanan projelerimiz, uzmanlığa verdiğimiz önem ve paydaşlarımızla yürüttüğümüz pozitif ilişkiler ile Türkiye gayrimenkul sektöründe farklı bir duruş ortaya koyuyoruz.

AND Gayrimenkul olarak, gayrimenkul sektöründeki genel kabulün aksine YAP-SAT değil YAP-YAŞAT felsefesini benimsiyoruz. YAP-YAŞAT, geliştirdiğimiz tüm yapılarda insan yaşamını kolaylaştıracak mimari ve hizmet unsurlarını uzun vadeli olarak en ince ayrıntısına kadar uyguladığımızı ifade eden özgün bir model.

Geliştirdiğimiz yapılarda sadece dış mimariye odaklanarak insanların yaşamlarının büyük kısmını geçirdiği iç mekanları göz ardı etmiyoruz. Bu yüzden, dıştan içe değil içten dışa tasarım anlayışına sahibiz. Bu sayede insanların daha kaliteli bir yaşam süreceği iç mekanlar yaratmakla kalmıyor; geçici mimari modalardan bağımsız olarak zamansız dış mekanlar tasarlıyoruz.

Çevreye ve kente duyarlı yaklaşımımızın bir sonucu olan AND Kozyatağı, uluslararası platformlarda kazandığı 7 farklı ödül ile kullanıcılarını “iş hayatında zirve“ye taşıyor. Şimdi Kartal’da AND Pastel ile geçmişin özlem duyduğumuz o duyguları günümüzün gereklilikleri ile uyarladğımız yeni nesil bir mahalle kuruyoruz.

http://andgayrimenkul.com.tr