15/12/15

Avrupa’nın En İyisi Anadolu’da(n)

AND Gayrimenkul’un ilk ofis projesi olan AND Kozyatağı, geçtiğimiz Eylül ayında yarıştığı üç kategoride ‘’5 Star’’ ile ödüllendiriği European Property Award’ın dünya klasmanı olan International Property Award’dan iki “Avrupa Birinciliği” ile döndü.

AND_Basın_BuluşmasıAND Kozyatağı, “Ticari Yüksek Bina” ve “Ofis Geliştirme” kategorilerinde Avrupa’nın en iyisi oldu.

Yeni başarıları ve 2015 yılı değerlendirmeleri ile birlikte 2016 yılı öngörüleri için basınla bir araya gelen AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta konuşmasında: ‘‘AND Kozyatağı ile zamansız, çevresi ile uyumlu, fonksiyonel, kendi ruhu ve kimliği olan bir ofis projesi gerçekleştirmeyi hedefledik. Londra’da 2 Avrupa birinciliğine birden layık görüldük. Bu ödüller ile birlikte sadece tek bir projemizle kazandığımız uluslararası ödüllerin sayısı 7’ye ulaştı. Bu başarılar bizleri daha iyi projeler hayata geçirmek için teşvik ediyor.’’dedi.

Sektörün iş yapış modeline yeni bir soluk getirmek için çalıştıklarını belirten Ali Baki Usta ayrıca; AND Kozyatağı’nın tasarım ve geliştirme sürecinde, ofis kullanıcılarının gerçek ihtiyaçlarını anlamak ve iş yaşamının hızlı gelişim sürecinde zamanın ilerisinde çözümler sunmak amacıyla özel kurum, kuruluş ve üniversite işbirlikleri ile birçok araştırmaya imza attıklarını da dile getirdi.