28/09/15

AND; Türkiye’yi Temsil Edecek

AND Gayrimenkul, ilk projesi AND ile dünyanın en saygın gayrimenkul ödüllerinden birisi olarak kabul edilen European Property Awards’tan 4 ödül ile döndü.

OLYMPUS DIGITAL CAMERALondra’da düzenlenen ve 25 ülkeden gelen yüzlerce projenin değerlendirildiği European Property Awards’da, AND; Ticari Yüksek Bina, Ofis Geliştirme, Ofis Mimarisi ve Ticari Renovasyon ve Yenileme kategorilerinde 4 ödüle layık görüldü.

AND aynı zamanda 3 kategoride ‘’5 Star’’ ile ödüllendirilerek International Property Award’da devam etme hakkı kazandı. AND; Avrupa’yı yıl sonunda düzenlenecek etkinlikte Ticari Yüksek Bina, Ofis Geliştirme ve Ofis Mimarisi kategorilerinde temsil edecek adayların arasına girerek, Dünya’nın en iyi projelerinden bir olma şansını devam ettiriyor.

AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta konuyla ilgili yaptığı açıklamada: ‘‘Geçtiğimiz yıl CityScape Global, bu yıl European Property Awards gibi dünyanın farklı bölgelerinde düzenlenen bu önemli yarışmalardan, bir çok ödül ile dönüyor olmak, hızla ve emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolun doğru bir yol olduğunu bizlere bir kez daha göstermiş oldu. Avrupa ayağında bir çok projeyi geride bırakarak, yıl sonunda düzenlenecek dünya klasmanında da bu başarıyı devam ettireceğimize inancım sonsuz. Bu yeni süreçte AND ile sadece şirketimizi değil, grubumuzu ve ülkemizi de temsil ediyor olamanın heyecanı ile birlikte sorumluluğunu da bilerek yarışıyor olacağız.’’dedi.