25/09/14

Anadolu Gayrimenkul, Cityscape’de “En İyi Ticari Proje” ödülünü kazandı!

FeaturedCityScapeAND Gayrimenkul, ilk projesi AND Kozyatağı ile dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından biri olan Cityscape Global 2014 Fuarı’nda “En İyi Ticari Proje” dalında, “Gelecekteki Projeler” kategorisinde büyük ödüle layık görüldü. 

Anadolu Grubu bünyesinde kurulan ve sektörünün önemli aktörlerinden biri olma yolunda ilerleyen AND Gayrimenkul, 21-23 Eylül tarihlerinde Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleşen Cityscape Global 2014 fuarına katıldı. AND Gayrimenkul, AND Kozayatağı projesi ile 22 Eylül akşamı Burj Khalifa’da düzenlenen gala gecesinde, sektörün en önemli ödüllerinden ‘En İyi Ticari Proje’ ödülünü aldı.

Bu yıl tüm dünyadan, toplamda 182 projenin katıldığı ‘Cityscape Awards for Emerging Markets 2014’ organizasyonu kapsamında ödül alan AND Kozyatağı için AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta: “Kozyatağı’nda yükselecek ve kullanıcılarını İş hayatında zirveye taşıyacak A+ ofis projesi AND, İstanbul’un en iddialı ofis projelerinden biri. İlk projemizle, sektörün en önemli fuarlarından biri olan Cityscape 2014’ten böyle önemli bir ödülle dönmek bizi çok gururlandırdı” dedi.

İstanbul’un en prestijli ofis bölgelerinden biri olan Kozyatağı’nda inşasına devam edilen AND projesi, 74 bin metrekare inşaat alanı ve yaklaşık 36 bin metrekare kiralanabilir alanı ile çevreye ve çalışan mutluğuna duyarlı bir proje olarak öne çıkarak, sunduğu sosyal alanlar ve sürdürülebilirlik yaklaşımıyla sektöre örnek olmayı hedefliyor.

Bu yıl on üçüncü kez düzenlenen Cityscape Dubai Ödülleri, dünyanın en prestijli gayrimenkul yatırım ve geliştirme etkinliklerinden biri olarak kabul ediliyor. Ödül programı, her yıl 150’ye yakın ülkeden gayrimenkul uzmanı, mimar, tasarımcı ve plancıları uluslararası bir iletişim ortamında biraraya getiren Cityscape Global kapsamında organize ediliyor.

Cityscape Global 2014 Ödülleri web sitesine ulaşmak için tıklayınız.